Kupię Niewiadówkę

Regulamin forum
Uwaga!!!
Ogłoszenia są automatycznie usuwane po 90 dniach.
alonzo

Kupię Niewiadówkę

Postautor: alonzo » środa, 6 mar 2019, 21:50

Cześć wszystkim

Po kilku latach podróżowania po europie z namiotem z żoną podjelismy decyzję o zakupie małej i lekkiej przyczepy kempingowej w rozsądnej cenie, a pozytywne opinie użytkowników niewiadówki przekonały nas do tego wyboru.

Więc pytanie do Was forumowicze - czy ktoś z Was/znajomych nie chce w moich okolicach (Dolny Śląsk - Wałbrzych) sprzedać Niewiadówki w stanie gotowym do jazdy? Budżet to najchętniej do 5000 zł, ale gdyby było coś dobrego i droższego to też chętnie rozważymy :)

Dziękuję z góry za pomoc!

Robert84

Re: Kupię Niewiadówkę

Postautor: Robert84 » czwartek, 7 mar 2019, 08:42

Cześć
Kilka dni temu kupiłem N132t więc muszę rozstać się z N126e która dzielnie jeździ z nami od 6 lat.
Po zakupie zmienione zostały opony na nowe, założyłem dla bezpieczeństwa ledowe oświetlenie, mebelki ze względu na wiek dostały nową okleinę, nowe są również pokrowce na materacach i zasłonki, całości dopełnia nowa wykładzina na podłodze. Przyczepka w środku jest naprawdę przyjemna, posiada instalację 230vi 12v.
Do przyczepy dokładam świeży i naprawdę duży przedsionek który rozkłada się dosłownie 5 minut :).
Niestety są jakieś minusy w postaci kilku pajączków na budce ale nie przeszkadza to w niczym , bardziej zależało nam na wnętrzu niż na wyglądzie zewnętrznym.
Oczywiście doczepka w pełni sprawna w zeszłym sezonie objechała z nami Balaton i Chorwację, zawsze wracała do domu o swoich siłach :) .
Przyczepka do obejrzenia w Łodzi, dołączyłem zdjęcie przyczepy z przedsionkiem.
Zdjęć wnętrza nie mam bo jeszcze jej nigdzie nie wystawiałem ale jak będziesz zainteresowany to oczywiście coś zrobię i wyślę.
Cena jakieś 3900.
Załączniki
Przedsionek.jpg
N132T

alonzo

Re: Kupię Niewiadówkę

Postautor: alonzo » czwartek, 7 mar 2019, 13:33

Hej

OK odezwę się na prywatnej wiadomości :)

Wróć do „Kupię”